otisprincesscheche
otisprincesscheche
03-09-2018
Mathematics
contestada
PLEASE HELP ASAP!!!!
Respuesta :
trivialove
trivialove
03-09-2018
the equation that represents the relationship between x and y is y= 4x.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 75+ )
Otras preguntas
asl grammar has substantially different elements from english. for example, is considered a core element of american sign language grammar.
12 less than 4 times a number is the same as -2 times the number. a) x = 2 b) x = -2 c) x = -3
A 9-foot piece of ribbon costs $20.07. What is the price per yard?
your lab partner is an exchange student from pluto. you are investigating cell transport methods, so you decide to use one of your partner's cells. surprisingly
last year, rosa spent $130,000 for merchandise she sold. she had net sales of $200,000 and expenses of $40,000. what is rosa’s net profit?
the bank that the payans would like to borrow from uses the back-end ratio to determine loan qualification, approving applications if the back-end ratio is less
In the figure below, ABCE is a rectangle. CD = DE. What is the ratio of the area of triangle DEF to the area of triangle CEG to the area of triangle CDH?
a client will have bowel surgery in the morning. the health care provider orders 500 ml of golytly po starting at 5 pm this evening. what would this amount be i
which mortgage would result in higher total payments? mortgage a: $970 a month for 30 years mortgage b: $760 a month for 5 years and $1,005 for 25 years quizlet
How Much Money Did The Movie Theater Get? PLS ANSWER FAST I GIVE BRAINLIESTMovie a costs 4 dollarsMovie b costs 5 dollarsMovie theater got 200 dollars and sold